Koszyk

Królestwo przypraw od 1987 roku.

+48 600 070 607
sklep@przyprawomat.pl

Produkcja kiełbas / Przyprawy do kiełbas

Przyprawy do kiełbas Twój smak dzieciństwa

W dzisiejszych czasach niezwykle cenny jest smak zdrowego, przepysznego, domowego jedzenia. Produkcja masowa, w znacznym stopniu wpłynęła na smak i jakość wędlin dostępnych w sklepach. Tęsknimy za smakami, które pamiętamy z dzieciństwa, lub mamy okazję jadać tylko u babci lub mamy. Dlatego coraz więcej z nas próbuje sił w swojej kuchni, również w produkcji wędlin. Niektórzy inwestując nawet we własne wędzarnie, aby produkcja kiełbas i szynek szła sprawniej i udało się uzyskać wymarzony smak.

Mali, lokalni przedsiębiorcy, chętniej niż duże przedsiębiorstwa, stawiają na jakość i smak. Korzystając z doświadczeń, rozwijają własne technologie takie jak produkcja kiełbas, starając się o wysokiej jakości przyprawy do kiełbasy, aby ich smak był jak najbardziej zbliżony do domowego.

Dodatki do żywności, oferowane przez nasz sklep z przyprawami online to szeroka gama naturalnych, starannie dobranych składników, tworzących wspaniałe mieszanki przypraw. Przyprawy do kiełbasy to specjalna mieszanka do produkcji żywności, przetworów mięsnych takich jak np. uwielbiana przez Polaków kiełbasa słoikowa, kiełbasa szynkowa czy kaszanka.

Produkcja kiełbasy w domowym zaciszu

Uwielbiasz smak kiełbasy polskiej surowej? Chcesz wyprodukować ją w domu?
Nic prostszego! Zachwyć siebie i swoich bliskich. Potrzebujesz: mięso wieprzowe dobrej jakości, np. karkówka, mieszanka przypraw do kiełbasy polskiej surowej bez msg, oferowana przez nasz sklep z przyprawami.
Możesz także sam skomponować zestaw przypraw, korzystając z pozostałych kategorii, jakie oferuje nasz sklep z przyprawami online. Ogólna zasada dotycząca doprawiania kiełbasy mówi, że na każdy kilogram mięsa należy dodać 15 g soli, a na każdą porcję pieprzu – dwie porcje czosnku. Wedle własnych upodobań smakowych możesz dodać także majeranek, cząber, czosnek niedźwiedzi, paprykę lub inne, ulubione dodatki.

Przyprawy do kiełbasy oferta także dla zakładów spożywczych

Przyprawy do kiełbas to element, na który zaraz po jakości mięsa, zakład przetwórstwa spożywczego, powinien zwrócić największą uwagę. Dodatki do żywności, stanowią o smaku i aromacie każdej potrawy i produktu przetworzonego. Dzięki nim, można przenieść się do najlepszych chwil i rozkoszować chwilą spożywania ulubionej wędliny.

Nasz sklep z przyprawami posiada w swej ofercie, gotowe mieszanki przypraw do tradycyjnych polskich wędlin: kiełbasy krakowskiej, śląskiej czy chłopskiej, ale także do znanych i lubianych przez Polaków frnakfuterek, salami i wielu innych.
Opakowania od 100g do 5kg, gwarantują każdemu przedsiębiorcy zakupy w najbardziej dogodnej gramaturze, z wysyłką w 24h.

Nasze przyprawy do kiełbas – najwyższej próby dodatki do żywności

Nasz sklep z przyprawami online to przyprawy produkowane w Polsce. Ponad 40 lat doświadczenia i ścisłej współpracy z klientami, pozwoliło nam opracować i wciąż udoskonalać oferowane przez nas produkty.
Jako firma rodzinna, z pasją tworzymy i udoskonalamy nasze receptury, wsłuchując się w głos klienta. Czy jesteś osobą prywatną, czy przedsiębiorca, zainwestuj w swoje zdrowie, korzystając z oferty naszych naturalnego pochodzenia mieszanek, ziół i przypraw. Produkuj kiełbasy i jedz na zdrowie!

Wyświetlanie 1–32 z 43 wyników